پرستار مهربون

مشخصات

موارد دیگر
ملیکا ایران نژاد
حالت من: خوشحال
2 پست
زن

دنبال‌کنندگان

مدال و افتخارات

برچسب ‌های شخصی

ملیکا ایران نژاد
ملیکا ایران نژاد

هیئت تخصصی پزشکی عمان ازسازمان دیتا فلو برای تایید اعتبارمدارک متخصصان ، پزشکان و پیراپزشکان که برای استخدام در کشور عمان اقدام کرده اند ، استفاده می کند.

OMSB یک ارگان مستقل ، وظیفه تدوین معیارها و معیارهای مناسب برای تمرین و پیشبرد حرفه های بهداشتی را بر عهده دارد ، هدف از این کار ارتقاء عملکرد حرفه ای ، توسعه مهارتهایی است که باعث غنی سازی ادبیات علمی و استفاده از دانش در زمینه های مختلف تخصصهای بهداشتی می شود. چشم انداز OMSB دستیابی به تعالی در آموزش پزشکی پزشکی ، آموزش ، ارزیابی و اعتباربخشی در سراسر عمان است ، بنابراین دانش ، مهارت و تجربه متخصصان پزشکی و بهداشت را بهبود می بخشد. ماموریت OMSB حفظ و ارتقاء كیفیت مراقبت های پزشکی در سراسرعمان با ایجاد و حفظ آموزش های تخصصی پزشکی و تعیین استانداردهای حرفه ای و آموزشی برای آموزش و صدور گواهینامه پزشكان و پیراپزشکان است.

هزینه ثبت نام و تایید مدارک :

پزشکان و متخصصان : ۶۲۴۰۰۰۰ تومان

پرستاران : ۵۶۴۰۰۰۰ تومان

پیراپزشکان : ۴۸۰۰۰۰۰ تومان

جهت ثبت نام و ارسال مدارک با شماره واتساپ ۰۰۹۶۸۹۵۹۳۰۴۳۶ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه · 1398/09/9 - 16:59 · ·
ملیکا ایران نژاد
ملیکا ایران نژاد

چه کسی به یک بیزینس پلن نیاز دارد؟

اگر شما فقط قصد دارید که یک برنامه‌ریزی کوچک کنید که طی آن به درآمد بیشتر برسید و کسب و کار خود را رونق دهید، لازم نیست که از بیزینس پلن استفاده کنید؛ اما اگر شما قصد دارید که میزان قابل‌توجهی از زمان، پول و منابع خود را صرف کسب و کار خود کنید تا به نتایج ارزشمندی دست بیابید، شما به یک بیزینس پلن نیاز خواهید داشت.
دیدگاه · 1398/08/27 - 23:07 · · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -

شبکه اجتماعی ایرانیان مقیم عمان · قدرت گرفته توسط برنامه نویس شبکه فارسی